HİZMET ŞARTLARI

İşbu şartlar sitenin kullanım kurallarını düzenlemektedir. Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

 1. www.oranmerkezi.com MERT DOĞAN'a ait ORAN MERKEZİ yazılımının web sayfasıdır. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.
 2. Bu sayfada yer alan kullanım şartları, site yönetimi tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Kullanıcılar ve üyeler www.oranmerkezi.com sitesini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız, değiştirilmiş kullanım şartlarını kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
 3. Site yönetimi sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.
 4. İşbu www.oranmerkezi.com adresinde erişilen internet sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. www.oranmerkezi.com adresinden erişilen internet sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.
 5. Kullanıcılar, www.oranmerkezi.com internet sitesindeki herhangi bir içerik, görsel veya iletişim bilgisini izinsiz kullanmamak, link vermemek veya kopyalamamak ile yükümlüdür. www.oranmerkezi.com, sitede yer alan içerik, görsel ve iletişim bilgilerinin tamamının hakkını saklı tutmaktadır.
 6. İnternet sitemizde herhangi bir şekilde hakaret, küfür, yalan söylem, kötüleme, küçümseme, karalama, dolandırma, kötü olana özendirme veya siteyi kullanan diğer üyelerin rahatsız olacağına site yönetimi tarafından karar verilecek herhangi gönderi paylaşan üyenin satın aldığı hizmette kısmen veya tamamen engelleme gerçekleştirilebilir.
 7. Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. ORAN MERKEZİ site yönetimi, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
 8. www.oranmerkezi.com web sitesi kullanıcıları web sitesine bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir dosya veya içerik iletmeyeceklerdir.
 9. www.oranmerkezi.com üzerinde bulunan tüm sözleşmeler müşteri lehine veya internet sitesi lehine önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. www.oranmerkezi.com üyeliği satın alan üyeler bu şartı peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 10. İşbu kullanım koşullarına, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz duruma gelirse söz konusu madde bu anlaşmada geçersiz sayılır. Ancak bu durum geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez.
 11. Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ödemiş Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.